Strona główna » PNEUMATYKA » ZAWÓR SZYBKIEGO ZWALNIANIA 4XM22
ZAWÓR SZYBKIEGO ZWALNIANIA 4XM22ZAWÓR SZYBKIEGO ZWALNIANIA 4XM22
ZAWÓR SZYBKIEGO ZWALNIANIA 4XM22ZAWÓR SZYBKIEGO ZWALNIANIA 4XM22

ZAWÓR SZYBKIEGO ZWALNIANIA 4XM22

Dostępność: Dostępny

Czas wysyłki: 24 godziny

Koszt wysyłki: od 14,70 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier - 20,00 zł
InPost Paczkomaty24 - 14,70 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł

Numer katalogowy: 97350000

Kod producenta: RL3516ED

Stan magazynowy:

Stan produktu: Nowy

Cena brutto: 12,00 zł

Cena netto: 9,76 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Wyjścia: M22 x 4 szt
Zastosowanie:
Producent: SORL
Numer katalogowy: RL3516ED
Numery porównawcze:
VOLVO-OE 1581929
VOLVO-OE 3173152
COJALI 2221200
COJALI 2380200
COJALI 2380201
DAF 0370889
DAF 370889
DAF 370889A
DT Spare Parts 3400 004 960
DT Spare Parts 3400 008 920
DT Spare Parts 3400008920
DT Spare Parts 4047755389680
DT Spare Parts 4047755815486
DT Spare Parts ABV-907
DT Spare Parts ABV907
DT Spare Parts IT 0504C 00041
DT Spare Parts IT0504C00041
DT Spare Parts SLV-929
DT Spare Parts SLV929
KM Germany 054 0209
KM Germany 0540209
KNORR-BREMSE 1186892
KNORR-BREMSE I70676
KNORR-BREMSE I70676AT
KNORR-BREMSE I70676ES
KNORR-BREMSE KX1294/1
KNORR-BREMSE KX12941
KNORR-BREMSE KX2552/1
KNORR-BREMSE KX2552/2
KNORR-BREMSE KX2552/3
KNORR-BREMSE KX25521
KNORR-BREMSE KX25522
KNORR-BREMSE KX25523
KNORR-BREMSE QRV
KNORR-BREMSE RE2108
MERITOR T19.09.012
MERITOR T1909012
PE Automotive 076.858-00
PE Automotive 07685800
SCANIA 1339907
SCANIA 1422152
SCANIA 307461
SCANIA 371574
WABCO 973 500 000 0
WABCO 9735000000


 

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Pozostałe produkty z kategorii
ZAWÓR ZWALNIAJĄCY

ZAWÓR ZWALNIAJĄCY

25,01 zł brutto20,33 zł netto
ELEKROZAWÓR WABCO MERCEDES

ELEKROZAWÓR WABCO MERCEDES

270,00 zł brutto219,51 zł netto
ZAWÓR ZABEZPIECZAJĄCY 4-DROŻNY

ZAWÓR ZABEZPIECZAJĄCY 4-DROŻNY

69,00 zł brutto56,10 zł netto
REGULATOR SIŁY HAMOWANIA

REGULATOR SIŁY HAMOWANIA

87,00 zł brutto70,73 zł netto
REGULATOR CIŚNIENIA ABS-U

REGULATOR CIŚNIENIA ABS-U

180,00 zł brutto146,34 zł netto